شرکت رنگسازی اطلس فام یاسین شرکتی پویاست که مشتری مداری و کیفیت را سرلوحه خویش قرار داده. تا بهترین محصولات و خدمات را برای مشتریان خود به ارمغان آورد. روح شجاعت، صداقت، کارآفرینی و تعهد شرکت به درستکاری، سنگ بنای موفقیت آن بوده و هست. با افتخار مدعی هستیم که شرکت اطلس فام یاسین به عنوان یکی از برترین تولید کنندگان رنگ های پایه آب مرغوب در کشور شناخته شده است که این مهم، دستاورد کیفیت بی رقیب، نوآوری، ارزش آفرینی، کارآیی و حضور فعال در این صنعت می باشد.

کمیابی محصولات با کیفیت، عدم مشتری مداری در فروش و مسائلی از این دست که در آن زمان گریبان گیر دست اندر کاران این حوزه بود؛ مدیران جوان را بر آن داشت تا تولید محصولات با کیفیت و جلب رضایت مشتری را سرلوحه کاری مجموعه قرار داده و تمام توان خود را برای رسیدن به این مهم بکار گیرند. خوشبختانه تا کنون با اتکا به نیروی لایزال الهی و تلاش های مستمر موفق به حرکت در این مسیر شده اند.

تیم شایسته و قابل اتکای اطلس فام یاسین، با ارزیابی و بررسی مواد اولیه، تکنولوژی و خدمات جدید، محصولات و فرایندهای تولید را بهبود می بخشند. سیاست های این شرکت با تاکید بر ماندگاری و دوام محصولات، گزینه های مسئولانه ای برای تولید کالاها و توسعه فرایندهای جدید، با کمترین اثرات مخرب در طبیعت ارائه می نماید.

شرکت اطلس فام یاسین همچنان پیشرو در انجام راهکارهای زیست محیطی بوده و ایده های سبز خود را با توجه به تکنولوژی های جدید منطبق بر طبیعت به مرحله عمل میرساند.

گفتنی است متخصصان واحد تحقیق و توسعه ما مجموعه ای از رنگ های تقویت شده با تکنولوژی روز دنیا طراحی و ارائه کرده اند که در مقایسه با رنگ های معمولی از پایداری و ماندگاری بیشتری برخودار بوده و هر کدام دارای خواص منحصر به فردی است که از جمله آن ها می توان به ضد قارچ و ضد باکتری بودن رنگ ها، قابلیت تنفس، دوام در شرایط محیطی نامساعد و بسیاری موارد دیگر اشاره نمود.

این شرکت مجهز به پیشرفته ترین دستگاههای ترکیب رنگ کامپیوتری بوده و مفتخر به تولید رنگهای تخصصی پایه این دستگاه ها با فرمولاسیون و کیفیت روز دنیا می باشد.

شایان ذکر است شرکت رنگ سازی اطلس فام یاسین با نام تجاری رنگ آیسافام در زمینه رنگهای پایه آب و با نام تجاری رنگ روزبه در زمینه رنگهای پایه حلال در حال فعالیت می باشد

فهرست